Hitman Sniper

Hitman Sniper

Oyun dünyasının önemli karakterleri arasında yer almakta olan Hitman, bundan böyle Android ve iOS tabanlı akıllı telefon modelleri için boy göstermeye başlayacak. Hitman oyunun yaratıcısı olan Square Enix Android ya da iOS işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlarda ya da tabletlerde oynanabilmesi için yeni Hitman oyunu olan Hitman: Sniper’ı resmi olarak duyurdu.

Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman serisinin yaratıcı olan Square Enix firması, iOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar için tasarlamış olduğu Hitman: Sniper oyununa yeni bir anlam kazandırmış durumda. Yeni Hitman: Sniper mobil serisinde oyunculara yeni heyecanlar yaşatacak gibi görünmekte. Bu durum oyun severlere, PC ya da konsollarda oyunlarında alışık olunan Sniper Challenge modunu hatırlatmıyor değil. Oyun hakkında açıklamalarda bulunan firma, oyun esnasında, oyun senaryosuna bağlı olarak görevlerde farklı türlerdeki hedeflere saldırı düzenlenirken oyuncuların zekalarını ve algılarını kullanmaları gerektiğine vurgu yaptılar.

Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman: Sniper oyununun geliştiricileri, bu görevlerin tekrar tekrar oynanabilme özelliğine de sahip olduğunu açıkladılar. Hafızayı zorladığımız zaman daha önceki zamanlarda Square Enix firması, Hitman GO isimli strateji tarzı oyununu mobil cihazlara uygun olarak tasarlamıştı.