Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

Süper kahramanları sevenler için etkileyici bir oyunda daha. Oyun içerisinde pek çok farklı süper kahraman karakteri yer alıyor. Dövüş oyunlarına ilgisi olanlar için kaçırılmayacak bir oyun seçeneği olarak tercih edilebilir. Superman, Batman, Superwoman gibi karakter seçenekleri oyunda yer almaktadır. Oyunu oynamak isteyenler PlayStation 4 ile istedikleri gibi karakter seçimi yaparak savaşabilirler. Oyunun tasarımı ve kullanılan grafikler sayesinde daha ilgi çekici ve sürükleyici bir oyunda karakterler ile kötülere karşı dövüşlü bir senaryo sizleri bekliyor. Hemen hemen bilindik önemli süper kahramanların yer aldığı oyunda istediğiniz karakteri seçerek onunla dövüşlere katılabilir ve kazanmak için düşmanlarınıza karşı birlikte hareket edebilirsiniz.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

Her karakter kendine özgü olan özellikleri ile oyunda yer aldığından bu durumda seçtiğiniz karakterin özellikleri ile savaşabilir ve dövüşleri kazanmak için uğraşabilirsiniz. Karşılıklı iki kahramanın dövüştüğü oyun içinde dövüşmek istediğiniz karakteri seçebilir ve bu şekilde Batman ile Superman gibi pek çok farklı kahramanın dövüşmesini sağlayarak nasıl bir sonuç alınacağını görebilirsiniz. Karşılaşmanın bitmesi durumunda kazanan aldığı puanlar ile yeniden oyuna devam edebilir. Her dövüş için farklı kahramanlar arasından seçiminizi yapabilir ve bu sayede aradığınız farklı isimleri de oyunda bularak karşı karşıya getirebilirsiniz. Günümüzde en çok sevilen dövüş oyunları arasında yer alan Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition oyununu istediğiniz de PS4 ile karşılıklı olarak arkadaşlarınız ile oynama imkanı bulabilirsiniz.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edtion

İki kişilik bir oyun olan Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition ile seçtiğiniz karakterin güçleri ile karşınızdaki oyuncuya karşı dövüşerek kazanmanız gerekir. Bu durumda özellikleri ve güçleri iyi olan bir seçim yapmanız karşınızdaki karakteri yenmeniz için gerekli olacaktır. İki kişi ile oynanan oyunda iki farklı konsol ile istediğiniz kişiye karşı dövüşerek kazanabilirsiniz. Oyunda aradığınız filmlerde yer alan süper kahramanları bulacağınızdan bu durumda bildiğiniz veya bilmediğiniz oyuncular için bilgi alarak güçlerine göre seçim yapabilirsiniz. Erkek veya kadın kahramanların olması sayesinde güçlerinin durumuna göre istediğinizi tercih edebilir ve karşınızdaki kişinin seçtiğine karşı dövüşerek kazanmak için eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.