Lego Star Wars: The Force Awakens

Lego Star Wars: The Force Awakens

Lego oyunlarını oynamayı sevenlere yeni bir oyun daha geliyor. Eğlenceli zamanlar geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği tarzda oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. 28 Haziranda çıkan oyunu oynamak isteyenler PlayStation 4 ile istedikleri gibi keyifli zaman geçirebilirler. Star Wars filmini izleyenler için bilindik bir senaryosu bulunan oyun Lego karakterler ile daha keyifli bir hale geliyor. Kötülere karşı verilen savaşta yer almak isteyenler karakterler arasından seçim yaparak bu şekilde oyuna katılma imkanı buluyor. Karakterlerin bu savaşta kullanacakları silah ve teknoloji seçenekleri için oyunda farklı seçenekler oluşturulmuştur. Oyunun içinde kullanılan seslendirme ve müzik ile filmi yeniden yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.

Lego Star Wars: The Force Awakens

Lego Star Wars: The Force Awakens

Filmden esintiler bekleyenler biraz yanılabilir. Lego Star Wars: The Force Awakens oyunu filmin senaryosuna yeni bir yön kazandırarak devam ediyor. Oyunun içeriği için filmin dışına çıkılarak daha farklı olaylara da yer verilmesi oyunu oynamak isteyenlerin ilgisini çekiyor. PS4 ile oyunu isteyen herkes oynayabilir ve merak edilen noktalar hakkında daha fazla bilgi alabilirler. Lego oyunlarına yeni bir tane katılırken aynı zamanda oldukça bilindik bir filmin senaryosunun işlenmesi de film sevenlerin oyuna olan merakının artmasını sağlıyor. Oyuna aynı zamanda mizah katılması da farklı hareketler ile eğlenceli zamanlar geçirilmesini sağlıyor. Ancak bu durum filmin asıl senaryosuna olumsuzluk katacak derece de olmadığından etkileyici olmaktadır.

Lego Star Wars: The Force Awakens

Lego Star Wars: The Force Awakens

Lego Star Wars: The Force Awakens oyunu sıkılmadan zaman geçirmek isteyenler için etkili bir seçim oluyor. Filmde bulunan karakterlerin Lego olarak oyunda yer alması da oldukça keyifli bir hal almasını sağlıyor. Star Wars filminin son bölümünü izleyenler oyunda yabancılık çekmeden istedikleri gibi keyifle savaşabilir ve düşmanları alt etmek için uğraşabilirler. Verilen görevlerin yerine getirilmesi ile tek bir bölge yerine farklı bölgelerde hareket ediyorsunuz. Düşmanlara karşı verilen bu savaşta küçük yarışlar yapabilir ve aynı zamanda hedeflerinizi geride bırakarak yolunuza devam edebilirsiniz. İsteyenler oyunu bir arkadaşları ile de oynama imkanı bulacaklarından bu şekilde iki kişi halinde de sorun yaşamadan kolayca oynayabilirler.