Mad Max

Mad Max

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte oyun sektöründe de hızla yeni bir gelişim içerisine gidilmiştir. Bu gelişim ile birlikte özellikle de doksanlı yıllardan buyana oldukça fazla bir değişiklik öne gelmiştir. Bizler de bu değişiklikleri sitemiz üzerinden uzun süredir sizlere aktarmakta ve bu süreç içerisin de yeni çıkan oyunları da hem tanıtmakta hem de nasıl oynandığı konusun da bilgiler vermekteyiz. Mad Max oyunu da bu yeni aramıza katılan oyun çeşitlerinin birisidir.

Mad Max

Mad Max

Dünya genelinde oldukça popüler bir hale gelen bu oyun macera tutkunları için ideal oyunlardan birisidir. Bölümleri daha hızlı geçmek adına birçok alternatiflerin yer aldığı ve muhteşem görselliklere yer verilen bu oyun ile epey bir eğleneceğimize benziyor. Hoş vakit geçirmek adına tercih edilen bu harika oyun satışları dünya genelin de her geçen gün hızla çoğalmaktadır. Yayıncı: Warner Bros. Interactive Entertainment Geliştirici: Avalanche Studios Platformlar:

Mad Max

Mad Max

PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows Tasarımcılar: Alex Williams, Magnus Nedfors, Andreas Gschwari, Emil Kraftling tarafından ustaca hazırlanmış ve özellikle yeni sürüm de grafikler daha hoş ve gerçekci bir hale getirilmiştir. Sitemiz üzerinden Mad Max ve bunlar gibi birçok oyun alternatiflerini inceleyebilir oyunları satın almadan önce bu oyunlarla ilgili bilgileri toplayabilirsiniz. Böylelikle hangi oyunu satın alıp almayacağınız konusun da daha doğru seçimlere varmış olursunuz.