Mafia III

Mafia III

Daha önceki serileri ile de büyük bir başarı yakalayan oyunun son serisin PS4 için özel uyarlaması ile muhteşem efektlerle Mafia III, tam bir mafya hikayesinin içinde entrikaları ve aksiyonu yaşamamıza olanak sağlamaktadır. Yine First Person Shooter olarak ve diğer modlar ile de oynanabilen zengin oynanabilirliği ile bizlere New York’un gizemli mafya hikayelerini yaşamamız için olağanüstü görsellikte bir şölen sunmaktadır.

Mafia III

Mafia III

Sizler için özel olarak incelediğimiz oyunda özellikle mekanların özenle hazırlandığına şahit olacaksınız. Brooklyn’de lüks mafya dairelerinden en fakir gece kondu mahallelerine kadar uzanan bir hikayenin için de kendimizi bazen en çok arananlar için de bulacak bazen de 60’ların arabalarıyla vuracağımız adamın peşinden giderken bulacağız. Anlaşacağımız kişiler olacak ve düşmanlar edineceğiz kendi kararlarımız ile oyunun akışını belirleyebileceğimiz bir oyun motoru ile hazırlanan Mafia III, tam bir not ile bizim tarafımızdan onaylanarak sizlerin oynaması için tavsiye edilmektedir.

Mafia III

Mafia III

Yakında sevenleri ile buluşan serinin son oyununda yüksek tansiyonlar yaşanacak ve çözmeniz gereken derin mafya hesaplaşmaları olacaktır. Hem oynanabilirlik açısından size büyük bir zevk yaşatacak, hem de görselliği ile sizi içine çekecek olan Mafia III’ü sizin için özel olarak deneyerek test ettik ve kesinlikle tavsiye oyun severlere tavsiye ediyoruz.