Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Oyun oynamayı sevenler için etkileyici bir oyun seçeneğidir. Oldukça başarılı hazırlanmış olan oyunun içeriği diğer serilerine oranla daha iyi bir sonuç alınmasını sağlamaktadır. Dört kaplumbağadan oluşan bir grup olarak bilinen oyunun pek çok farklı alanda gösterimi de bulunduğundan özellikle ilgisi olanlar üst düzey hazırlanmış olan bir oyun olarak oynanır. PS4 ile oynama özelliği bulunan oyunun istenildiğinde maceralar için oynanması mümkündür. Oyunun tasarımı ile televizyondaki serisine oldukça yakın olduğundan dikkat çekmektedir. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan oyununda dört ninja kaplumbağa da ayrı olarak hareket ettirilebilir. Bu sayede dört kişi aynı anda oyunu birlikte oynayarak daha keyifli zamanlar geçirebilirler.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

2016 yılında oynamaya açılan oyunlar arasında yer aldığından beri, bu yıl oyun oynamayı sevenlerin tercih ettiği bir seçenek olmaktadır. Dört ninja kaplumbağanın yaşadığı maceraları ve savaşları anlatan televizyon serilerini bilmeyenlerin oldukça azdır. Bu durumda oyun hakkında hemen hemen herkesin önceden az çok bir bilgisi olduğu düşülebilir. Aynı amaç için savaşan kaplumbağaların düşmanlarına karşı verdikleri bu savaşı yönetmek isteyen dört kişinin birlikte oynayabileceğiniz bir oyun olarak PlayStation 4 üzerinden oynanabilir. Farklı karakterlerin olduğu oyunda Shredder’ın yanı sıra farklı karakter seçenekleri de bulunuyor. Oyun boyunca dörtlü oynamalarda birlikte hareket edilmesi gerektiğinden, bu durumda ufak çaplı uyumsuzluk sorunları yaşansa da eğlenceli zaman geçirmek isteyenler tercih edebileceği bir seçenek olarak farklı alanlarda da oynanabilir.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Oyun serinin 3.lisanslı oyunu olarak açık dünya üzerinden oynanmaktadır. Bu yönü ile özellikle televizyonda yayınlanan tasarımı ile oldukça yakım bir tasarıma sahip olması da televizyon bölümlerini izlemeyi sevenlerin ilgisini çekmektedir. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan oyununu oynamak isteyenler PlayStation 4 ile bu oyunu dört farklı kol üzerinden oynayabilirler. Bu sayede bir grup oluşturularak yan yana oynanacak olan macera ve aksiyon sevenlerin ilgisini çekecek olan bu oyunu isteyen herkes rahatlıkla oynayabilir. Her bir kaplumbağa için ayrı bir kol üzerinden hareket ettirme imkanı sağlasa da bazı durumlarda sorun yaşanabildiği yönünde bildirimler de bulunabilir.