Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief’s End

Sony’nin en son ürettiği oyun konsolu PS4 için çıkmış olan ve serinin sonuncusu olacağı haberleri oyun gündemin de olan Naughty Dog’un popüler serisinin sonuncusu Uncharted 4: A Thief’s End hayranları görsel ve oynanabilirliği yüksek bir atmosferini sunuyor. Oyuncuların Avery’nin hazinesin peşine düşerek tropik adalarda, çok geniş bir haritada da ki şehirlere ve karlı dağlarda yüksek tansiyonlu bir maceraya başlıyor.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief’s End

Serinin bir önce ki bölümün de Drake aldığı teklifle kaderinin yön değiştirmesine neden olmuş ve asıl amacı kardeşini kurtarmak iken çok farklı maceralara sürüklenmiştir. Drake kardeşi Sam’in sunduğu teklifle Avery’nin efsaneler ile anlatılan gizemli hazinesi için aramaya soyunmuş ve tropik ormanlardan karlı kaplı dağlara kadar geniş boyutlu bir maceranın kapısını aralamıştır. Bu son bölüm de kahramanlarımıza eklenen bazı özellikler ile oynanabilirlik daha keyifli bir hal almış ve multiplayer özelliği çok daha büyük zevk verici bir hal de sunulmaktadır. Arkadaşlarınız ile keyifle oynayabilmenizi sağlayan bu son bölüm de aktif bazı özellikler geliştirilmiştir.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief’s End

Örneğin tırmanırken ateş edebilme ve nişangahta ki hızlı geçişler ile oyundan alınacak hazzın daha da yükseltilmesi sağlanmıştır. Diğer online oyuncular ile birlikte puanlar toplayarak çeşitli ekipmanlarla oyunun kalitesi daha da net anlaşılacaktır. Nişan konusun da başarılı olan oyuncuların çok keyif alacağı ve siper almanın da yüksek önem teşkil ettiği yüksek bir enerjiye sahip olan son bölüm de çok keyifli anlar yaşamak mümkün.